Verona – zubná klinika
Špecializácia:
Pracovné dni: Po-Pi: 8:00 – 16:00

Náš tím tvoria priateľskí a príjemní ľudia. Sme ochotní Vám poradiť a pomôcť a ku každému pristupujeme individuálne a s pochopením.

VERONADENT

Pravidelným navštevovaním stomatologických školení a kurzov si zdokonaľujeme svoje vedomosti a zručnosti. Vďaka nim môžeme svojim pacientom poskytovať starostlivosť o ich zuby na vyššej úrovni.
Komplexnú starostlivosť dopĺňa zubné RTG pracovisko, technológia CEREC, najnovšie endodoncia (najnovšie endo. nástroje a prístroje), estetická stomatológia ( kvalitné vysokoestetické materiály), záchovná stomatológia, implantológia, protetika a profesionálna dentálna hygiena.

Naša dentálna hygienička Vám okrem dentálnej hygieny, čo je odstránenie zubného kameňa, pieskovanie, polirovanie, prevedie aj inštruktáž – ukáže ako správne čistiť zuby, pomôže Vám pri výbere správnych pomôcok.

Zvláštnu pozornosť venujeme najmenším pacientom a ich prvej návšteve u lekára. Naši lekári pristupujú k ošetreniu profesionálne a individuálne s potrebnou trpezlivosťou tak, aby návšteva u stomatológa nebola pre nich stresom.

Taktiež máme vytvorený detský kútik, kde sa stretávame s deťmi zo školy a škôlky. Oboznámujeme ich s prostredím, ukážeme im ako správne čistiť zuby a prečo je to dôležité. Môžu si u nás kresliť, pozrieť film a dostanú darčeky.

Organizujeme pre deti a rodičov prednášky na tému: ,, Prevencia – základ zdravia. ,,